Ztracená flotila 5 Neúprosný – Campbell Jack – 11×18

Ve sluneční soustavě Heradao se nachází pracovní tábor, ve kterém jsou drženi alianční váleční zajatci. A také se zde... více informací »
Ztracená flotila 5 Neúprosný - Campbell Jack - 11x18
Značka: Sevt
229 Kč
Ověřit dostupnost
Ve sluneční soustavě Heradao se nachází pracovní tábor, ve kterém jsou drženi alianční váleční zajatci. A také se zde...

Ve sluneční soustavě Heradao se nachází pracovní tábor, ve kterém jsou drženi alianční váleční zajatci. A také se zde soustředila většina zbývajících syndických lodí. Black Jack Geary je odhodlaný neopustit žádného člena Aliance a tak přikáže své flotile, aby rychle a tvrdě udeřila a zachránila zajatce s minimálními ztrátami na životech.

Útok je úspěšný, ale flotila si své vítězství dlouho neužije. Geary zjistí, že se Syndikové chystají chytit jeho lodě do pasti pomocí své mocné rezervní flotily a zničit tak alianční lodě jednou provždy. Geary však neví, kde se nepřátelská rezervní flotila nachází. A zatímco Geary přikazuje flotile skákat z jedné sluneční soustavy do druhé a doufá, že snad nějak unikne nevyhnutelné konfrontaci, sabotéři ve flotile se chystají znovu udeřit…

Diskontní kus Ztracená flotila 5 Neúprosný - Campbell Jack - 11x18 originál od značky Sevt snadno najdete tady a teď právě skutečně levně! Nabídky již od 229 Kč.