vytvarne-potreby-ao.cz

100% dospělý – Kdy, jak a proč dospíváme – neuveden

Unikátní a žádaný produkt 100% dospělý - Kdy, jak a proč dospíváme - neuveden od oblíbené značky Sevt jednoduše získáte zde teď právě opravdu výhodně! Nyní lze objednat jen za 199 Kč.
EAN: 9788075851147
100% dospělý - Kdy
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
199

Jakmile děti povyrostou a dosáhnou puberty, začnou se jejich těla měnit a vyvíjet. S tím logicky vyvstanou všechny možné otázky.
Některé změny, které puberta přináší, mohou být radostně očekávané nebo naopak působit téměř děsivě. S dospíváním přicházejí kromě radostí také starosti, potíže a problémy, s nimiž se kluci i holky musí naučit vypořádat. Některé z nich se týkají především dívek, jiné kluků, ale některé čekají dívky i chlapce. Proto je také kniha rozdělená do tří částí.
„100% já“ se zabývá vším, co dospívání obnáší, počínaje růstovým spurtem, přes problémy s uhry a rozpory rodiči i kamarády, až po sexuální výchovu. Tento otevřený, přímý ale zároveň zábavný průvodce ukáže klukům i holkám vše, co potřebují vědět. V knížce najdou nálož odpovědí na nejrůznější otázky. Spolu se skvělými obrázky a super kvízy zjistí, jaké změny je v pubertě čekají.