Čas mrtvého boha – Nelson Ray Faraday – 10,7×17,8

Zde leží Albion, říše řecky hovořících uctívačů bohyně Isidy. Na holografických televizních obrazovkách se objevují nazí... více informací »
Čas mrtvého boha - Nelson Ray Faraday - 10
Značka: Sevt
199 Kč
Ověřit dostupnost
Zde leží Albion, říše řecky hovořících uctívačů bohyně Isidy. Na holografických televizních obrazovkách se objevují nazí...

Zde leží Albion, říše řecky hovořících uctívačů bohyně Isidy. Na holografických televizních obrazovkách se objevují nazí „tanečníci“, tryskáče spojují svatá města – a na druhé straně Atlantiku vyčkávají interkontinentální balistické střely s hlavicemi plněnými morovou nákazou. Albion je v genocidní válce s Oothoonem – což je krutovládce nenávidějící bělochy. Jeho žijící bůh, okřídlený had Quetzalcoatl, slétl z nebe, aby oslovil vlastenecká shromáždění, na nichž Aztékové podrobují bělochy kastraci a zbídačené je nechávají přežívat v rezervacích… William Blake splnil své výhružky doslova. On a zoavé si zahrávali sčasem. Zničili Řím, Francii, Británii, Ameriku. Zabili Jehovu, Krista i Alláha. William Blake zavraždil Boha.

Tento kvalitní a žádaný kus Čas mrtvého boha - Nelson Ray Faraday - 10,7x17,8 od známé značky Sevt seženete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Právě teď jen za 199 Kč.