vytvarne-potreby-ao.cz

Édith Piaf – Najdi pro mě nový způsob smrti – Dosud nevyprávěný příběh – Bret David

Nejprodávanější výrobek Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh - Bret David od výrobce omega snadno můžete získat tady a teď opravdu výhodně. Akční ceny již od 299 Kč.
EAN: 9788073904579
Édith Piaf - Najdi pro mě nový způsob smrti - Dosud nevyprávěný příběh - Bret David
Ověřit dostupnost
Značka: omega
299
Popis produktu

Édith Piaf byla jednou z nejjasnějších francouzských hvězd dvacátého století, stala se mezinárodní senzací a po smrti v roce 1963 legendou. Její životní příběh je tak působivý, že je obtížné oddělit fakta od fikce. Příčinou je velké množství příběhů, her, filmů a životopisů ztvárňujících život této ženy plný zvratů. Narození na hromadě kabátů na chodníku Rue de Belleville 72, výchova v nevěstinci, účast ve francouzském hnutí odporu, blízká setkání se smrtí, peníze, vztahy s muži, nálady, drogy, slávu… Na pozadí těchto příběhů je nesnadné odlišit „skutečnou“ Piaf od legendy.

V roce stého výročí narození Édith Piaf vyšel David Bret ze dvou životopisných bestsellerů, které o ní už dřív napsal. Příběh života této zpěvačky ale soustředil kolem rozhovorů s jejími přáteli, milenci, kolegy a autory textů písní. Bret zveřejňuje jejich výpovědi, které svolili otisknout až po své smrti. I díky tomu kniha významně opravuje mnoho rozšířených mýtů o fenomenální Édith Piaf.