vytvarne-potreby-ao.cz

Lípy vlídné i majestátní – Hrušková Marie

Oblíbený a akční kus Lípy vlídné i majestátní - Hrušková Marie s osvědčenou značkou Sevt získáte právě zde ve výprodejové akci. Akční cena 498 Kč.
EAN: 9788076700222
Lípy vlídné i majestátní - Hrušková Marie
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
498
Popis produktu

Když v myšlenkách přivoláme vzpomínky na lípy, které odedávna rostou na mnoha místech naší země a vybavíme si medovou vůni kvetoucích lip, která dokáže přivolat vzpomínku na dětství, přesvědčíme se o tom, že lípa je stromem domova. Má v sobě něhu i sílu, je nezlomná v boji s ne vždy snadným životem. Dává nám příležitost uvědomit si, že strom, který naši předci zvolili za náš národní, máme důvod mít rádi.
Kniha Lípy – vlídné i majestátní prostřednictvím příběhů a fotografií představuje 85 pozoruhodných stromů s vůní domova. Příběhy českých lip jsou pohlazením po duši a současně inspirací k netradiční turistice po naší vlasti. V knize dostaly prostor i méně známé lípy – stejně zajímavé, jako ty, které se již proslavily v médiích, ale zatím se o nich neví. Pro ty, kteří si chtějí mohutné kmeny a košaté koruny prohlédnout na vlastní oči, nechybí GPS souřadnice míst, kde jednotlivé listnaté přírodní exponáty rostou.