vytvarne-potreby-ao.cz

Mudrc, surfař a byznysmenka – Sharma Robin S. – 13×20 cm, Sleva 13%

Tento nejprodávanější kus Mudrc, surfař a byznysmenka - Sharma Robin S. - 13x20 cm, Sleva 13% od známého výrobce Rybka naleznete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 199 Kč.
EAN: 9788087067192
Mudrc
Ověřit dostupnost
Značka: Rybka
199
Popis produktu

Knížka autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari vypráví příběh Jacka Valentina, jehož životní cesta se v mnohém podobá životní pouti každého z nás. Jack se cítil lidsky hluboce nespokojený a nenaplněný, a proto se vydal pátrat po moudrosti, která by mu umožnila žít šťastnější, autentičtější a smysluplnější život. Díky setkání se třemi pozoruhodnými průvodci a učiteli – mudrcem, surfařem a byznysmenkou – objevuje Jack mocnou životní filozofii, s jejíž pomocí dokáže radikálně proměnit svou existenci a najít klíč k vlastnímu osudu.
Na této duchovní cestě za sebepoznáním jej čeká řada zkoušek. Každá překážka ho však nakonec posune o kousek blíž k pravdě a naplnění tužeb jeho srdce.
Poznání, k němuž Jack na konci své pouti dospěje, může pomoci každému, kdo se rozhodne změnit svůj způsob života a myšlení, proměnit své touhy ve skutečnost, překonat strach a obavy, které mu brání v osobnostním rozvoji, probudit svůj vnitřní potenciál a otevřít své srdce.