Okna, dveře, prosklené stěny – kolektiv – 21,7×30,5

V0084059 Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se... více informací »
Okna
Značka: Sevt
429 Kč
Ověřit dostupnost
V0084059 Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se...

V0084059
Výplně otvorů stavebních konstrukcí jsou nejexponovanějšími prvky obalových konstrukcí budov. Svými funkcemi se výraznou měrou podílejí na tvorbě optimálního vnitřního prostředí a rozhodující měrou na energetických ztrátách objektů. Výplně otvorů jsou nejen významné konstrukční prvky, ale i výrazové prostředky v architektuře.

V jednotlivých kapitolách jsou uvedeny základní principy stavební fyziky a kritéria vycházející z platných technických norem a předpisů. Ty mají odborníky usměrnit a doplnit jejich vědomosti o nové poznatky.

Publikace je určena především odborníkům stavební praxe ( architektům, projektantům, výrobcům, realizátorům ) i širší odborné veřejnosti, ale může být využita i při výuce předmětu konstrukce pozemních staveb na stavebních fakultách.

Tento exkluzivní kus Okna, dveře, prosklené stěny - kolektiv - 21,7x30,5 od top značky Sevt můžete sehnat zde nyní skutečně levně. Cena již od 429 Kč.