Skoro se to podobalo lásce – Míka Jan

Příběh z doby, kdy měla ještě každá žena pod paží chlupy. Dvě tragikomické retro novely vynikajícího stylisty a známého... více informací »
Skoro se to podobalo lásce - Míka Jan
Značka: Sevt
49 Kč
Ověřit dostupnost
Příběh z doby, kdy měla ještě každá žena pod paží chlupy. Dvě tragikomické retro novely vynikajícího stylisty a známého...

Příběh z doby, kdy měla ještě každá žena pod paží chlupy.

Dvě tragikomické retro novely vynikajícího stylisty a známého českého scénáristy (Život na zámku, Náměstíčko, Náves) vyprávějí o lásce a obyčejném životě za časů povinné vojenské služby, letních brigád a stranických legitimací.

Vyučený zahradník Kuře marně touží po své Popelce, po čisté a prosté lásce. Není ale ani schopen vzepřít se svému dominantnímu otci. Vysokoškolák Boris je sebejistý a plný ideálů o budoucnosti. Netuší, že se mu do cesty postaví absurdní systém a lidé, kteří v něm hledají únik od vlastní méněcennosti. Od obou hrdinů se očekává, že se podrobí tomu, co je jim diktováno zvenčí – ať už rodinou, svazem či stranou. Oba dva si však najdou způsob, jak tomu vzdorovat…

Unikátní kus Skoro se to podobalo lásce - Míka Jan od známé společnosti Sevt jednoduše najdete u nás ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 49 Kč.