Solvina Original 450g

Účinná mycí pasta na znečištěné ruce.. Populární mycí pasta na silně zašpiněné ruce. Pilinová pasta originální... více informací »
Solvina Original 450g
Značka: Sevt
39 Kč
Ověřit dostupnost
Účinná mycí pasta na znečištěné ruce.. Populární mycí pasta na silně zašpiněné ruce. Pilinová pasta originální...

Účinná mycí pasta na znečištěné ruce.. Populární mycí pasta na silně zašpiněné ruce. Pilinová pasta originální receptury s nejvyšším mycím účinkem. vyvážená směs abraziv vysoký účinek bez silikonů a syntetických rozpouštědel Důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Vhodná pro časté použití. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Oblasti použítí: domácnosti, dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství, těžký průmysl. Parfém s vůní jehličí. Balení: 450 gramů. Použití: Malý kousek přípravku, rozetřete v dlani s vodou a dále se myjte jako klasickým mýdlem. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Skladujte při teplotě od +5 do +25 °C! Obsahuje Chloracetamide!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Solvina Original 450g od populárního výrobce Sevt pořídíte právě teď ve slevě! Nabídky již od 39 Kč.