vytvarne-potreby-ao.cz

Temný pán 1 – Školní roky – CDmp3 (Čte Petr Čtvrtníček) – Thomson Jamie

Akční a ve slevě výrobek Temný pán 1 - Školní roky - CDmp3 (Čte Petr Čtvrtníček) - Thomson Jamie značky Sevt jednoduše získáte tady nyní opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 329 Kč.
EAN: 8594169483320
Temný pán 1 - Školní roky - CDmp3 (Čte Petr Čtvrtníček) - Thomson Jamie
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
329

„Když se vzbudil, zjistil, že je v posteli… Podíval se na sebe. Pořád ještě měl tělo lidského dítěte. Nebyl to tedy sen.“

Průšvih na n-tou! Temný pán prohrál střet s magií Dobra – PCHÁ! – a obří vesmírný škyt ho vyvrhl na parkoviště před obchodním domem v jihoanglickém městečku Bílé Štíty. Někdejší arcilotr a vládce Temnokraje se tu zmateně válí v těle třináctiletého spratka a nechápe, co si na prťavé planetě Zemi počne. U všech pekel, co by mohlo být horší? No to si pište, milé děti, že úklady a protivenství si na něm teprve smlsnou. Jen co ho policisté, doktoři a sociálka vyšetří, přidělí ho k dobromyslným pěstounům, aby se ten ubohý siroteček po otřesu trochu ZCIVILIZOVAL a hlavně pořád tak příšerně NEBLÁBOLIL. Ono ho už zdejší nápravné zařízení zvané škola POLIDŠTÍ. To těm bezmozkům pořád nedochází, s jak velkolepým zloduchem mají co do činění?

První část fantasy cyklu britského tvůrce videoher a experta na ponuré duše dnešních pubertálních pařanů. Jeho groteska získala výroční Cenu Roalda Dahla za nejvtipnější prózu pro mládež.

délka nahrávky: 7 hodin 2 minuty
interpret: Petr Čtvrtníček