Vedení na vyšší úrovni – Blanchard Ken

Ken Blanchard a jeho kolegové shrnuli v této knize veškeré svoje poznatky o špičkovém řízení, včetně kapitol o budování... více informací »
Vedení na vyšší úrovni - Blanchard Ken
Značka: Sevt
449 Kč
Ověřit dostupnost
Ken Blanchard a jeho kolegové shrnuli v této knize veškeré svoje poznatky o špičkovém řízení, včetně kapitol o budování...

Ken Blanchard a jeho kolegové shrnuli v této knize veškeré svoje poznatky o špičkovém řízení, včetně kapitol o budování důvěry, spolupráci, mentoringu a organizačním leadershipu. Dozvíte se, jak byste měli stanovovat cíle a vytvářet vize, založené na „čtyřech zásadních principech“, a docílíte toho, že vaši lidé budou vědět, kdo jste, kam směřujete a kterými hodnotami se na svojí cestě řídíte.
Kniha Vedení na vyšší úrovni obsahuje důkladnou diskusi o využívání SLII® (situačního leadershipu II) – nejpoužívanějšího modelu leadershipu na světě – s jehož pomocí můžete řídit sebe, jednotlivce, týmy a celé organizace.

Levný kus Vedení na vyšší úrovni - Blanchard Ken od známé značky Sevt snadno naleznete zde za výprodejovou cenu! Akční cena od 449 Kč.