vytvarne-potreby-ao.cz

Žijící Buddha / Living Buddha – Sedmnácté zrození Karmapy v Tibetu – Kuby Clemens

Designový produkt Žijící Buddha / Living Buddha - Sedmnácté zrození Karmapy v Tibetu - Kuby Clemens od populární značky Eminent seženete nyní za akční cenu. Akční cena 289 Kč.
EAN: 9788072815159
Žijící Buddha / Living Buddha - Sedmnácté zrození Karmapy v Tibetu - Kuby Clemens
Ověřit dostupnost
Značka: Eminent
289
Popis produktu

Kniha Žijící Buddha (Living Buddha) je věnována současnému převtělenci v nejdelší reinkarnační linii Tibetu — karmapovi.. Kniha Žijící Buddha (Living Buddha) je věnována současnému převtělenci v nejdelší reinkarnační linii Tibetu — karmapovi. V žádné jiné kultuře nic obdobného neexistuje. I když je víra ve znovuzrození rozšířena v mnoha náboženstvích, chybí v nich ekvivalent historické tradice i buddhistického pojetí principu reinkarnace a dharmy — zákona skutečnosti.
Napínavý příběh vypovídá nejen o vzniku slavného filmu, ale přibližuje především to, co obrazový dokument zprostředkovat nemůže. Autor vypráví úžasný, téměř neuvěřitelný souběh všech okolností a epizod, které ho na mnoha jeho cestách provázely. Ukazuje také historické, politické, náboženské a spirituální pozadí, které ozřejmuje a vysvětluje mnohovrstvý význam sedmnácté inkarnace karmapy — „toho, který vykonává buddhovské činy“.