vytvarne-potreby-ao.cz

Život bez pšenice: deník pro každodenní praxi – Davis William R.

Tento kvalitní výrobek Život bez pšenice: deník pro každodenní praxi - Davis William R. od známé značky Sevt najdete zde teď v akci! Akční cena již od 49 Kč.
EAN: 9788075650535
Život bez pšenice: deník pro každodenní praxi - Davis William R.
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
49
Popis produktu

V knize Život bez pšenice, bestselleru číslo jedna na žebříčku The New York Times, se s námi doktor William Davis podělil o své provokativní odhalení, že pšenice je suverénně největším původcem současné epidemie obezity a spousty dalších zdravotních problémů a že její vyloučení z jídelníčku je klíčem nejen k rychlému obnovení zdraví, ale také k jeho zajištění v budoucnu.

S titulem Život bez pšenice: deník pro každodenní praxi se čtenáři dostává do rukou nezbytný nástroj, s jehož pomocí může zmapovat svoji cestu vstříc životu bez pšenice a zbavit se nadobro břišního tuku. Obsahuje stěžejní zásady, o nichž je řeč zejména v první knize, návrh týdenního menu a také řadu tipů, jak tuto zdravou životosprávu dodržet. V tomto elegantně navrženém deníku se čtenáři nabízí všechen prostor, který potřebuje k zaznamenání svých oblíbených bezpšeničných pokrmů, jakož i pokroků při odbourávání pšenice ze života a stravy.