Zkáza – Palmer Michael


339 Kč

Značka/Výrobce: Sevt
Exkluzivní kus Zkáza - Palmer Michael od top výrobce Sevt můžete pořídit teď opravdu výhodně! Teď za akční cenu 339 Kč
Popis produktu

Největší hrozbou pro lidstvo je zlo, které nelze vidět. Bojují bez svědomí a lítosti. Jejich jediným úkolem je zabíjet.
Jsou to nejbezohlednější nepřátelé, jakým jsme kdy čelili, přestože jsou pouhým okem neviditelní.

Doktor Lou Welcome se před deseti lety léčil z alkoholismu, ale nyní pracuje jako lékař na nemocniční pohotovosti v Bosto¬nu. Nadřízený ho vyšle na lékařskou konfe¬renci do Atlanty. Loua doprovodí jeho nej¬lepší přítel Kapitán, který se při kondičním běhu v horách těžce zraní. Lou kamaráda provizorně ošetří a s vypětím všech sil se mu podaří dostat ho do nemocnice, ovšem tím Kapitánovy problémy teprve začínají. Otevřená rána je ideálním prostředím pro rozmnožení vražedné masožravé bakterie, s jakou se lékaři dosud nesetkali. Mezitím, stovky kilometrů daleko, bojuje o život dospívající dívka nakažená stejnou zákeřnou bakterií, která nereaguje na žádný známý lék. Vědec, jenž z pověření vlády pátrá po účinném antibiotiku, je unesen. A čas nemilosrdně běží, zatímco nákaza hrozí přerůst v celosvětovou epidemii.
Takzvanou bakterii Posledního soudu vyrobila elitní protivládní organizace jako prostředek k vydírání vlády Spojených států a tím celé společnosti. Zmutovaná bakterie se ale vymkne kontrole, šíří se s nepředvídanou rychlostí, takže počet mrtvých a zmrzačených pacientů strmě narůstá…
Od nejprodávanějšího autora lékařských thrillerů je tu další román plný napětí, kte¬rý přečtete se zatajeným dechem. Michael Palmer odvedl jako vždy vynikající práci a čtenářům předložil příběh s mrazivě gra¬dujícím dějem a překvapivým vyústěním. Je rozený vypravěč, který umí vystavět strhující zápletku sestávající z řady paralel¬ních dějových linií. Co stojí za smrtí a trá¬pením té dlouhé řady lidí? Čtenář se může těšit na další kvalitní thriller a představovat si, jak by se v daných situacích zachoval on sám.