vytvarne-potreby-ao.cz

Zlatá léta s Karlem Gottem – Čtvrt století za zády Mistra – Žižka Jan

Oblíbený výrobek Zlatá léta s Karlem Gottem - Čtvrt století za zády Mistra - Žižka Jan originál od značky Sevt jednoduše můžete pořídit nyní levně! Akční cena již od 279 Kč.
EAN: 9788024267920
Zlatá léta s Karlem Gottem - Čtvrt století za zády Mistra - Žižka Jan
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
279
Popis produktu

Kniha známého hudebníka a hráče na bicí nástroje Jana Žižky, jenž vzpomíná na svůj profesní i soukromý život a především na krásná léta strávená v orchestru Ladislava Štaidla, doprovodné kapele Karla Gotta. Vypráví o příhodách, které se zpěvákem a se svými spoluhráči zažil, o koncertech doma i v zahraničí, uvádí i stručné charakteristiky členů orchestru a nezapomíná ani na další významné hudebníky a zpěváky, které za svůj život potkal. S obdivem píše o profesních a lidských kvalitách Karla Gotta, na něhož stále myslí s úctou. Autor v úvodu své knihy uvádí:
„Doufám, že čtenáře, příznivce a fandy Karla Gotta potěší mé vzpomínky na tak výjimečného umělce a mně velice blízkou osobnost psané z trochu jiného pohledu než články žurnalistů, kteří získávali informace vždy z mnoha neosobních zdrojů. Nikdy však z úhlu pohledu jeho muzikanta, který s ním prožil, byť většinou skrytý za jeho zády, čtvrt století spolupráce.
Karle, díky za ta krásná léta po Tvém boku!!!“