Zlomeniny proximálního femuru – Skála Rosenbaum Jiří, Džupa Valér, Krbec Martin,


1 900 Kč

Značka/Výrobce: Sevt
Tento akční výrobek Zlomeniny proximálního femuru - Skála Rosenbaum Jiří, Džupa Valér, Krbec Martin, od známé společnosti Sevt snadno můžete získat u nás nyní ve slevě. Právě lze objednat jen za 1 900 Kč
Popis produktu

Zlomeniny proximálního femuru jsou nekončícím evergreenem v traumatologii skeletu. Jejich léčba tvoří denní náplň pracovišť zabývajících se poraněním pohybového aparátu. Vždyť riziko jejich vzniku se ve vyspělých zemích blíží u žen k 50 % a u mužů ke 20 %.
Dnes už nikdo nepochybuje o tom, že operační léčba těchto zlomenin je spojena s lepší prognózou a že pouze perfektně provedená operace dává šanci na návrat k~předúrazovým aktivitám. Nicméně vyšší věk většiny pacientů je spojen s mnoha faktory, které ovlivňují celkový výsledek.
Proto se nejedná pouze o medicínský, ale i sociální a ekonomický problém. Kniha nabízí vedle pohledu na moderní operační léčbu zlomenin proximálního femuru přehled anatomie a biomechaniky kyčelního kloubu, současné informace o prevenci a léčbě osteoporózy, diagnostice těchto zlomenin, anesteziologické a intenzivní péči v perioperačním období, dále pojednání o nejčastějších komplikacích včetně interních a o pooperační rehabilitační péči.