vytvarne-potreby-ao.cz

Znamení hada – Körnerová Hana Marie

Tento velmi oblíbený produkt Znamení hada - Körnerová Hana Marie značky Sevt snadno můžete získat tady a teď právě téměř zdarma! Ceny od 279 Kč.
EAN: 9788026910824
Znamení hada - Körnerová Hana Marie
Ověřit dostupnost
Značka: Sevt
279
Popis produktu

Bývalý velitel hradu v Sarnaux markýz de Borbolla je usvědčen ze zrady a uvržen do Bastily, kde čeká na soud. Za spiknutí s nepřítelem v čase války existuje pouze jediný trest – smrt. Začátek procesu se však oddaluje, je zřejmé, že se kdosi v pozadí pokouší zachránit markýzi život. Jeho manželka Céline je pod královou ochranou a snaží se ještě před procesem dosáhnout anulace manželství. Než stačí k soudnímu jednání dojít, přichází zpráva o Borbollově smrti.
Vdova Céline se za královy účasti vdává za nového velitele hradu Francesca de la Roche. Její štěstí však netrvá dlouho. Zasáhne osud a Céline se ze dne na den ocitá v přímém ohrožení života. Opouští bezpečí hradních zdí a po útěku se ocitá v odlehlé krajině. V čase války však není bezpečno ani uprostřed lesů a Céline, která čeká dítě, téměř zahyne. Pomohou jí neznámí, trochu zvláštní lidé, u nichž najde útočiště. Její stopu však objeví nepřátelé a Céline se i se svými zachránci ocitá opět na útěku. Přežití je někdy jen otázkou náhody…